Rysunek zastępczy
11:22 - 4 Maj 2013 | Napisał: redakcja

Dwadzieścioro uczniów klasy 3 gimnazjum może już odetchnąć. Za nimi najtrudniejszy moment w życiu każdego ucznia gimnazjum – egzamin sprawdzające wiedzę z kilku przedmiotów. Pierwszego dnia, 23 kwietnia, rozwiązywali arkusze z historii i WOS-u, a po krótkiej przerwie na zregenerowanie sił – arkusz z języka polskiego. Zaskoczyła narzucona forma dłuższej wypowiedzi pisemnej – charakterystyka, gdyż wszyscy liczyli na rozprawkę.

Następnego dnia egzamin rozpoczął się rozwiązywaniem arkuszy z przedmiotów przyrodniczych. Zadania z chemii i biologii niektórym przysporzyły problemów. A po przerwie królowa nauk – matematyka, którą uczniowie ocenili na dość przystępną.

Ostatniego dnia gimnazjaliści rozwiązywali arkusze z języka angielskiego na poziomie podstawowym oraz rozszerzonym. Testy nie były łatwe.

- Zepsułam język polski, bo zmieniłam dwie dobre odwiedzi na złe, a najlepiej poszła mi matematyka – mówi Ania – Mam nadzieję, że polski nadrobię punktami z prac pisemnych.

-  Ja z polskiego jestem zadowolona, część matematyczna też poszła mi nieźle, gorzej z historią – przyznaje Kamila.

Niektórzy już obliczyli, ile punktów otrzymają z pytań zamkniętych, gdyż w internecie pojawiają się zawsze odpowiedzi do tych zadań. Na łączną sumę z testów muszą poczekać do czerwca.

tel. (018) 440-10-82

fax. (018) 440-10-82

email: mszarota@poczta.onet.pl

odwiedzin: 24694
dzisiaj: 62
on-line: 1
strona istnieje: 5189 dni

Zespół Szkół w Przydonicy

Szkoła podstawowa i gimnazjum

Wszelekie prawa zastrzeżone

[Rejestracja] [Logowanie]

Strona zasilana systemem WordPress

WebDesing by Adrian Gargula

Wszelkie prawa zastrzeżone