Rysunek zastępczy
15:40 - 5 Kwiecień 2013 | Napisał: redakcja

Piętnaścioro uczniów ostatniej klasy szkoły podstawowej 4 kwietnia o godz. 9.00 przystąpiło do Sprawdzianu po szóstej klasie. Dla dzieci z klasy szóstej był to pierwszy poważny egzamin w życiu. Sprawdzian szóstoklasisty był obowiązkowy, ale jego wynik nie ma wpływu na ukończenie szkoły. Zadania w tym roku związane był głównie z językiem polskim i matematyką. Było sporo liczenia w zadaniach tekstowych. Dłuższą formą wypowiedzi pisemnej był list, w którym należało zachęcić kolegę do przeczytania lektury. Nasi szóstoklasiści po wyjściu z sali mieli mieszane odczucia, ale większość przyznała, że zadania nie były szczególnie trudne. Wyniki poznamy dopiero w czerwcu.

tel. (018) 440-10-82

fax. (018) 440-10-82

email: mszarota@poczta.onet.pl

odwiedzin: 38538
dzisiaj: 36
on-line: 1
strona istnieje: 5307 dni

Zespół Szkół w Przydonicy

Szkoła podstawowa i gimnazjum

Wszelekie prawa zastrzeżone

[Rejestracja] [Logowanie]

Strona zasilana systemem WordPress

WebDesing by Adrian Gargula

Wszelkie prawa zastrzeżone