Rysunek zastępczy
13:51 - 2 Kwiecień 2013 | Napisał: redakcja

Grupa breakdancowa Butterfly Crew z Krynicy Zdroju nawiązała współpracę z Gminnym Ośrodkiem Kultury w Gródku n/D.  Tancerze odwiedzili naszą szkołę, żeby zachęcić uczniów do udziału w zajęciach tanecznych, które będą organizowane w GOK-u. Krótki pokaz tańca breakdacne wywarł ogromne wrażenie na młodzieży, a nawet maluchy mocno zainteresowały się tą formą spędzania wolnego czasu. Wiemy, że już kilkoro uczniów z Zespołu Szkół w Przydonicy uczęszcza na zajęcia prowadzone przez instruktorów z Grupy Butterfly Crew.

tel. (018) 440-10-82

fax. (018) 440-10-82

email: mszarota@poczta.onet.pl

odwiedzin: 38537
dzisiaj: 35
on-line: 1
strona istnieje: 5307 dni

Zespół Szkół w Przydonicy

Szkoła podstawowa i gimnazjum

Wszelekie prawa zastrzeżone

[Rejestracja] [Logowanie]

Strona zasilana systemem WordPress

WebDesing by Adrian Gargula

Wszelkie prawa zastrzeżone