Rysunek zastępczy
9:44 - 29 Marzec 2013 | Napisał: redakcja

W Zespole Szkół w Podolu Górowej odbyła się   XII Edycja Gminnego Konkursu Informatycznego. Jak co roku nie zabrakło tam reprezentantów z naszej szkoły. Najlepiej wypadł uczeń klasy 3 gimnazjum, Wojciech Mrzygłód, który w swojej kategorii wiekowej pokonał wszystkich. Pierwsze miejsce Wojtka w “Excelu bez tajemnic” to już kolejny z jego licznych sukcesów informatycznych. W kategorii klas IV-VI (”Z Wordem na ty” ) reprezentowała nas Edyta Jasińska z klasy 6, natomiast najmłodszy uczestnik Maricn Wójs, który przygotował się do rywalizacji w konkursie “Paint na wesoło”, rozchorował się i nie mógł wziąć udziału w konkursie.

tel. (018) 440-10-82

fax. (018) 440-10-82

email: mszarota@poczta.onet.pl

odwiedzin: 28969
dzisiaj: 196
on-line: 3
strona istnieje: 5243 dni

Zespół Szkół w Przydonicy

Szkoła podstawowa i gimnazjum

Wszelekie prawa zastrzeżone

[Rejestracja] [Logowanie]

Strona zasilana systemem WordPress

WebDesing by Adrian Gargula

Wszelkie prawa zastrzeżone