Rysunek zastępczy
9:27 - 7 Marzec 2013 | Napisał: anetcom

PISANKI 2013 – KONKURS

 1. Konkurs przeznaczony jest wyłącznie dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych z terenu gminy Gródek nad Dunajcem. Prace nie mogą być wykonane na świeżych lub ugotowanych jajkach. Technika wykonania prac: dowolna, preferowane są prace wykonane technikami tradycyjnymi.
 2. W konkursie biorą udział prace wykonane przez jednego ucznia lub grupę uczniów (dotyczy tylko uczniów klas 0-III szkół podstawowych).
  Kategorie wiekowe uczestników:
  a. uczniowie zerówek,
  b. uczniowie klas I-III,
  c. uczniowie klas IV-VI,
  d. uczniowie gimnazjum.
 3. Uczestnicy oddają gotowe prace do szkół – każda ze szkół może oddać na konkurs gminny maksymalnie 3 prace z każdej kategorii wiekowej. Zebrane prace muszą dotrzeć do Gminnego Ośrodka Kultury w Gródku nad Dunajcem do dnia 20 marca (środa) 2013 roku (do godz.19.oo). Prace muszą być dokładnie opisane. Metryczka zawiera imię i nazwisko wykonawcy (wykonawców), grupę wiekową oraz adres szkoły. Prace dostarczone do GOK inną droga nie biorą udziału w konkursie.
 4. Ogłoszenie wyników nastąpi na stronie internetowej GOK (www-gok.godek.iap.pl) a do dnia 10 kwietnia 2013 r. uczestnicy otrzymają nagrody i dyplomy za zajęcie miejsc 1-3 w każdej z kategorii wiekowych.

Równocześnie zachęcamy do wzięcia udziału w przeglądzie palm wielkanocnych, który odbędzie się w Palmową Niedzielę w każdym z kościołów parafialnych naszej gminy.
Gminny Ośrodek Kultury w Gródku nad Dunajcem, tel.18 – 4401527. e-mail: gok-grodek@wp.pl

tel. (018) 440-10-82

fax. (018) 440-10-82

email: mszarota@poczta.onet.pl

odwiedzin: 24802
dzisiaj: 19
on-line: 1
strona istnieje: 5191 dni

Zespół Szkół w Przydonicy

Szkoła podstawowa i gimnazjum

Wszelekie prawa zastrzeżone

[Rejestracja] [Logowanie]

Strona zasilana systemem WordPress

WebDesing by Adrian Gargula

Wszelkie prawa zastrzeżone