Rysunek zastępczy
20:39 - 13 Luty 2013 | Napisał: redakcja

Raz do roku w naszej szkole święto takie mamy,

kiedy Babcię i Dziadziusia do nas zapraszamy.

Więc choć czasem bolą nogi i ciśnienie skacze,

mam nadzieję,

że wśród gości Dziadziusia zobaczę.

Gdy 31 stycznia zerknie z kalendarzy,

o godzinie 11 wszystko się wydarzy.

I wydarzyło się. Na takie zaproszenie swoich wnuków licznie odpowiedzieli seniorzy, którzy  przy symbolicznym ciastku i herbatce obejrzeli występy najmłodszych uczniów naszej szkoły.

Obie “zerówki” pod opieką pań: Renaty Nosal i Alicji Próchnickiej na zakończenie okresu kolędowania zaprezentowały program jasełkowy. Uczniowie klasy I przygotowani przez panią Marię Szarotę w przedstawieniu  “Dary Nowego Roku” zademonstrowali swoje talenty aktorskie. II i III klasa pod opieką swoich wychowawczyń, pań: Magdaleny Gach i Jolanty Ziółkowskiej okolicznościowymi scenkami, wierszami i śpiewem wyrazili ogrom uczuć do Babć i Dziadków, które skrywają dziecięce serduszka.

Na zakończenie wszyscy goście obdarowani zostali wykonanymi przez dzieci upominkami. Wszyscy – zarówno goście, jak i gospodarze uroczystości – w miłym nastroju spędzili ten mroźny ostatni dzień stycznia.

tel. (018) 440-10-82

fax. (018) 440-10-82

email: mszarota@poczta.onet.pl

odwiedzin: 28401
dzisiaj: 20
on-line: 2
strona istnieje: 5238 dni

Zespół Szkół w Przydonicy

Szkoła podstawowa i gimnazjum

Wszelekie prawa zastrzeżone

[Rejestracja] [Logowanie]

Strona zasilana systemem WordPress

WebDesing by Adrian Gargula

Wszelkie prawa zastrzeżone