Rysunek zastępczy
21:13 - 6 Luty 2013 | Napisał: buncol

Za nami najważniejsze dla nas zawody tego roku szkolnego, czyli rywalizacja gimnazjów w piłce siatkowej. Przygotowanie do tych zawodów trwały od dłuższego czasu, wszystko było podporządkowane temu, aby na tych zawodach pokazać dobrą siatkówkę i powalczyć o jak najlepszy wynik. Cel ten udało się zrealizować w 50%. Po bardzo dobrym, ciekawym i emocjonującym turnieju, nasze dziewczęta zdobyły srebro, prezentując momentami naprawdę ciekawą grę. Lepsza okazała się tylko drużyna gospodarzy z Gródka nad Dunajcem, z którą to przyszło się nam zmierzyć w 1 meczu. Obserwując cały turniej i to jak nasze dziewczęta rozkręcały się z meczu na mecz, można śmiało zaryzykować stwierdzenie, iż przyszłemu triumfatorowi grając z Przydonicą w późniejszej fazie zawodów byłoby o wiele trudniej zwyciężyć, a wynik mógłby być sprawą otwartą. Niestety w sporcie trzeba mieć troszkę szczęścia którego i tak nam nie zabrakło w meczu z Rożnowem, zakończonym dopiero w tie breaku wynikiem 18-16, przy 2 piłkach meczowych po naszej stronie i 1 po stronie Rożnowa! Radość dziewcząt po wygranej była ogromna i w pełni uzasadniona!

IMG_9963

Wielkie gratulacje dla: Kingi Zyzak, Klaudii Mlyczyńskiej, Katarzyny Oracz, Sylwii Popardowskiej, Anety Pancerz, Patrycji Rosiek, Justyny Jasińskiej, Kamili  Małek, Kingi Kwiatkowskiej, Justyny Peciak, Doroty Zyzak.

IMG_0034

W rywalizacji chłopców emocji było znacznie mniej. Zawody przebiegały pod dyktando drużyny z Rożnowa, która wygrała wszystkie mecze i w pełni zasłużenie wygrała cały turniej.

Nasi reprezentanci ukończyli zawody na 4 miejscu. Jedynym pozytywem jest bardzo dobra postawa chłopaków z I klasy- Dawida Basty, Krystiana Zyzaka, Dawida Jasińskiego oraz Marcina Małka, co napawa optymizmem przed zawodami w przyszłym roku.

IMG_9851

Chłopcy wystąpili w składzie: Dawid Basta, Dawid Jasiński, Marcin Małek, Krystian Zyzak, Mariusz Berdychowski, Wiesław Jasiński, Mariusz Zyzak, Wojciech Nędza, Mateusz Matusik, Piotr Wolak, Piotr Zabrzeński.

galeria

tel. (018) 440-10-82

fax. (018) 440-10-82

email: mszarota@poczta.onet.pl

odwiedzin: 24921
dzisiaj: 29
on-line: 2
strona istnieje: 5193 dni

Zespół Szkół w Przydonicy

Szkoła podstawowa i gimnazjum

Wszelekie prawa zastrzeżone

[Rejestracja] [Logowanie]

Strona zasilana systemem WordPress

WebDesing by Adrian Gargula

Wszelkie prawa zastrzeżone