Rysunek zastępczy
21:35 - 23 Grudzień 2012 | Napisał: redakcja

Tradycją naszej szkoły jest przygotowanie jasełek bożonarodzeniowych przez uczniów. W tym roku to zaszczytne, a zarazem trudne zadanie przypadło przedszkolakom.

Jasełka odbyły się w piątek, 21 grudnia. Obejrzeliśmy niezwykle bogate plastycznie i muzycznie widowisko. Wokół Maryi i Józefa czuwających w szopie przy Jezusku, zebrała się kolorowa grupa kolędników. Maluchy odśpiewały kolędy i pastorałki  na ludową nutę – pogodne i żywe. Odegrały też scenki bożonarodzeniowe.

Występ oczarował wszystkich widzów.

Program, zatytułowany “Z pokłonem Jezuskowi”, przygotowały panie Alicja Próchnicka i Renata Nosal. Wychowawczynie na jasełka zaprosiły także rodziców, którzy już w czwartek mieli okazję obejrzeć występ swoich pociech w sali dla przedszkolaków.

tel. (018) 440-10-82

fax. (018) 440-10-82

email: mszarota@poczta.onet.pl

odwiedzin: 24804
dzisiaj: 21
on-line: 2
strona istnieje: 5191 dni

Zespół Szkół w Przydonicy

Szkoła podstawowa i gimnazjum

Wszelekie prawa zastrzeżone

[Rejestracja] [Logowanie]

Strona zasilana systemem WordPress

WebDesing by Adrian Gargula

Wszelkie prawa zastrzeżone