Rysunek zastępczy
20:51 - 15 Grudzień 2012 | Napisał: anetcom

7 grudnia w Gromniku odbył się finał konkursu pt. „UK Travel Guide”. Naszą szkołę reprezentowały trzy uczennice: Kinga Kwiatkowska, Kamila Małek oraz Aneta Pancerz przygotowane przez panią Renatę Kantor. Gimnazjalistki wywalczyły trzecie miejsce. Uczniowie musieli przygotować prezentację (Power Point) pt. „UK Travel Guide”, w której mieli zaprezentować wybrane przez siebie atrakcje turystyczne Wielkiej Brytanii.

Treść prezentacji należało przedstawić w języku angielskim. Oprócz miłej szaty graficznej prezentacja powinna zawierać: intrygujące i mało znane fakty, ciekawostki, zabawne anegdoty, symbolikę, legendy, przesądy itp. dotyczące wybranych atrakcji.

Finał konkursu, który odbył się w Liceum Ogólnokształcącym w Gromniku przeprowadzony został w formie ustnego quizu w języku angielskim z wykorzystaniem ekranu multimedialnego. Ze względu na taką samą ilość punktów odbyła się dogrywka z udziałem uczennic Naszej szkoły. Po bardzo zaciętej walce ogłoszono jednak  dwa trzecie miejsca- żadna z drużyn nie chciała odpuścić wygranej.

Podczas finału zaprezentowane zostały najlepsze prezentacje  w PowerPoint złożone w 1 etapie konkursu.
Spotkanie finałowe było połączone z Festiwalem Kultur Europejskich, podczas którego można było m.in. poznać liczne ciekawostki oraz zasmakować tradycyjnych potraw różnych krajów Europy.

tel. (018) 440-10-82

fax. (018) 440-10-82

email: mszarota@poczta.onet.pl

odwiedzin: 24693
dzisiaj: 61
on-line: 1
strona istnieje: 5189 dni

Zespół Szkół w Przydonicy

Szkoła podstawowa i gimnazjum

Wszelekie prawa zastrzeżone

[Rejestracja] [Logowanie]

Strona zasilana systemem WordPress

WebDesing by Adrian Gargula

Wszelkie prawa zastrzeżone