Rysunek zastępczy
12:27 - 17 Listopad 2012 | Napisał: redakcja

W naszej szkole, podobnie jak w całym kraju, odbyły się próbne egzaminy gimnazjalne przygotowane przez Centralną Komisję  Egzaminacyjną w Warszawie. Egzamin trwał trzy dni (13.11 – 15.11) i sprawdzał wiedzę i umiejętności z wiodących przedmiotów.

Egzamin próbny ma na celu oswoić uczniów z prawdziwym egzaminem gimnazjalnym. Poza tym diagnoza wiadomości i umiejętności pokaże uczniom, nad czym muszą jeszcze popracować, by w przyszłości uzyskać zadowalające wyniki i dostać się do wybranej przez siebie szkoły średniej.

Niebawem opublikujemy sprawozdanie z tego wydarzenia, napisane przez ucznia klasy 3 gimnazjum.

tel. (018) 440-10-82

fax. (018) 440-10-82

email: mszarota@poczta.onet.pl

odwiedzin: 24709
dzisiaj: 3
on-line: 1
strona istnieje: 5190 dni

Zespół Szkół w Przydonicy

Szkoła podstawowa i gimnazjum

Wszelekie prawa zastrzeżone

[Rejestracja] [Logowanie]

Strona zasilana systemem WordPress

WebDesing by Adrian Gargula

Wszelkie prawa zastrzeżone