Rysunek zastępczy
18:37 - 13 Listopad 2012 | Napisał: redakcja

Samorząd uczniowski zadbał o to, by 12 listopada wszyscy uczniowie przybyli do szkoły w odświętnych strojach i mieli przypięty do piersi biało-czerwony kotylion. Właśnie tak można oddać szacunek ludziom i wydarzeniom, które rozegrały się w naszym kraju 94 lata temu.

Uroczystą akademię z okazji rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości przygotowali uczniowie klasy I gimnazjum oraz klasy 6. Czuwały nad nimi panie Danuta Szymańska i Barbara Sarota. W programie artystycznym znalazły się najpiękniejsze wiersze i pieśni patriotyczne. Recytowane strofy wprowadziły wszystkich w bardzo podniosły nastrój.

tel. (018) 440-10-82

fax. (018) 440-10-82

email: mszarota@poczta.onet.pl

odwiedzin: 24808
dzisiaj: 25
on-line: 1
strona istnieje: 5191 dni

Zespół Szkół w Przydonicy

Szkoła podstawowa i gimnazjum

Wszelekie prawa zastrzeżone

[Rejestracja] [Logowanie]

Strona zasilana systemem WordPress

WebDesing by Adrian Gargula

Wszelkie prawa zastrzeżone