Rysunek zastępczy
9:57 - 20 Październik 2012 | Napisał: redakcja

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej uczniowie klasy 5 wraz z Samorządem Uczniowskim przygotowali  uroczystą akademię, na którą zaprosili grono pedagogiczne i wszystkich pracowników szkoły. Koncert życzeń, wygłaszany przez ubranych na galowo oraz nadzwyczaj grzecznych uczniów, siedzących w szkolnych ławkach, przeplatany był znanymi i lubianymi przez kolejne pokolenia piosenkami. Akademię pomogły przygotować panie Renata Kantor oraz Anna Majoch. Po zakończeniu programu artystycznego oddano głos Dyrektorowi Zespołu Szkół, który złożył życzenia nauczycielom i pracownikom szkoły oraz wręczył nagrody za “osiągnięcia dydaktyczne i odpowiedzialne budowanie procesu wychowawczego dla rozwoju osobowości ucznia”.

tel. (018) 440-10-82

fax. (018) 440-10-82

email: mszarota@poczta.onet.pl

odwiedzin: 1661
dzisiaj: 15
on-line: 1
strona istnieje: 4857 dni

Zespół Szkół w Przydonicy

Szkoła podstawowa i gimnazjum

Wszelekie prawa zastrzeżone

[Rejestracja] [Logowanie]

Strona zasilana systemem WordPress

WebDesing by Adrian Gargula

Wszelkie prawa zastrzeżone