Rysunek zastępczy
19:37 - 26 Wrzesień 2012 | Napisał: anetcom

Mamy miejsce na podium!
Wielki Finał IV Powiatowego Konkursu o Krajach Anglojęzycznych!

uk3W środę 26 września po raz czwarty w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Starym Sączu odbył się Wielki Finał IV Powiatowego Konkursu Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych dla uczniów klas II i III szkół gimnazjalnych z powiatu nowosądeckiego i miasta Nowy Sącz.

Z dumą informujemy, iż uczennice Naszej szkoły,  przygotowywane przez nauczycielkę języka angielskiego panią Renatę Kantor, zostały laureatkami konkursu w kategorii: pocztówka do anglojęzycznego turysty ‘A postcard from Małopolska’. Nasze laureatki zostały nagrodzone cennymi nagrodami oraz certyfikatami

Oto wyniki:

IV POWIATOWY KONKURS WIEDZY O KRAJACH ANGLOJĘZYCZNYCH

Kategoria: ‘A postcard from Małopolska’

I miejsce Agnieszka Baziak - uczennica klasy III gimnazjum

II miejsce – Kinga Kwiatkowska - uczennica klasy III gimnazjum

Uczennice biorące udział w kategorii „Test wiedzy o Wielkiej Brytanii” zostały nagrodzone dyplomami oraz pamiątkowymi upominkami, gdyż dzień pisania testu finałowego był zarówno „Europejskim Dniem Języków”.

Nasze uczennice godnie zaprezentowały Nasze Gimnazjum w konkursie.
Serdecznie im gratulujemy i czekamy na równie owocne wyniki w V edycji konkursu już za rok!

tel. (018) 440-10-82

fax. (018) 440-10-82

email: mszarota@poczta.onet.pl

odwiedzin: 24705
dzisiaj: 73
on-line: 2
strona istnieje: 5189 dni

Zespół Szkół w Przydonicy

Szkoła podstawowa i gimnazjum

Wszelekie prawa zastrzeżone

[Rejestracja] [Logowanie]

Strona zasilana systemem WordPress

WebDesing by Adrian Gargula

Wszelkie prawa zastrzeżone