Rysunek zastępczy
18:20 - 24 Wrzesień 2012 | Napisał: anetcom

Dnia  17 września 2012 roku w naszej szkole odbył się etap szkolny IV Powiatowego Konkursu Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych w kategorii Test Wiedzy o Wielkiej Brytanii. Uczniów do konkursu przygotowywała nauczycielka języka angielskiego p. Renata Kantor.

W etapie szkolnym konkursu powiatowego swoją wiedzę o Wielkiej Brytanii mogli sprawdzić uczniowie klas II i III gimnazjum. Test Wiedzy o USA składał się z 57 pytań w języku angielskim dotyczących historii, geografii, kultury oraz polityki Zjednoczonego Królestwa. Do etapu szkolnego konkursu przystąpiło 5 uczennic: Kamila Małek, Kinga Kwiatkowska – klasa III GM oraz Aneta Pancerz, Patrycja Rosiek, Gabriela Małek- klasa II GM.

Jednocześnie z radością informujemy, iż cztery z naszych uczennic tj. Aneta Pancerz, Kamila Małek, Kinga Kwiatkowska oraz Gabriela Małek zakwalifikowały się do finału na szczeblu powiatowym. Uczennicom tym serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia w finale konkursu.

tel. (018) 440-10-82

fax. (018) 440-10-82

email: mszarota@poczta.onet.pl

odwiedzin: 24809
dzisiaj: 26
on-line: 2
strona istnieje: 5191 dni

Zespół Szkół w Przydonicy

Szkoła podstawowa i gimnazjum

Wszelekie prawa zastrzeżone

[Rejestracja] [Logowanie]

Strona zasilana systemem WordPress

WebDesing by Adrian Gargula

Wszelkie prawa zastrzeżone