Rysunek zastępczy
18:24 - 24 Wrzesień 2012 | Napisał: anetcom

Laureatki konkursu pod hasłem
‘A postcard from Małopolska’

organizowanego w ramach
VI Powiatowego Konkursu Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych!

Zgodnie z tradycją Konkursowi Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych towarzyszy konkurs plastyczny. Mamy przyjemność poinformować, iż decyzją jury konkursowego Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Starym Sączu, uczennice  Naszej szkoły zostały laureatkami konkursu na kartkę pocztową. Tematem tegorocznego konkursu była pocztówka do anglojęzycznego turysty ‘A postcard from Małopolska’, organizowanego w ramach IV Powiatowego Konkursu Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych dla uczniów klas II i III szkół gimnazjalnych z powiatu nowosądeckiego i miasta Nowy Sącz.

Technika wykonania dowolna, a pocztówka powinna ukazywać piękno naszego regionu. Uczestnicy mogli wykorzystać różne techniki plastyczne (kredka, farby, łączenie różnych technik plastycznych)- z wyjątkiem wydruku obrazka z Internetu. (rozmiar pracy: A4). Na osobnej kartce A4  należało umieścić treść pocztówki z Małopolski skierowanej do anglojęzycznego turysty w języku angielskim.

Swoich sił w tej kategorii spróbowały: Agnieszka Baziak oraz Kinga Kwiatkowska. Obie prace zostały zauważone i nagrodzone, jednak o miejscach dowiemy się 26 września podczas finału  IV Powiatowego Konkursu Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych.

Uczennicom  gratulujemy i życzymy powodzenia w zbliżającym się finale konkursu!

tel. (018) 440-10-82

fax. (018) 440-10-82

email: mszarota@poczta.onet.pl

odwiedzin: 24808
dzisiaj: 25
on-line: 1
strona istnieje: 5191 dni

Zespół Szkół w Przydonicy

Szkoła podstawowa i gimnazjum

Wszelekie prawa zastrzeżone

[Rejestracja] [Logowanie]

Strona zasilana systemem WordPress

WebDesing by Adrian Gargula

Wszelkie prawa zastrzeżone