Rysunek zastępczy
16:49 - 12 Wrzesień 2012 | Napisał: buncol

P1490528

Prawie dwudziestu uczniów Zespołu Szkół w Przydonicy wraz z opiekunami uczestniczyła w niedzielę w Festiwalu Biegowym Forum Ekonomicznego w Krynicy Zdroju.

Do naszych zadań należało kibicowanie uczestnikom Koral Maratonu oraz podawanie im napojów w czasie biegu. Stanowiliśmy obsadę tzw. punktu serwisowego, umiejscowionego na 40-tym kilometrze maratonu. Z bliska obserwowaliśmy więc biegaczy którym do mety zostało nieco ponad dwa kilometry. Później nasi uczniowie wraz z rówieśnikami z Jelnej wystartowali w Biegu Małopolski na krynickim deptaku. Wszyscy, którzy bieg ukończyli do domów wracali z pamiątkowymi medalami Festiwalu Biegowego. Na zakończenie naszego pobytu byliśmy świadkami wręczania nagród dla zwycięzców maratonu.

P1490794

Reprezentacja Z.S Przydonica:

Bandyk Marzena, Zyzak Magdalena, Berdychowska Patrycja, Mlyczyński Kamil, Mrzygłód Dominik, Zyzak Katarzyna, Basta Dawid, Sadłoń Mateusz, Zyzak Krystian, Oracz Katarzyna, Popardowska Sylwia, Berdychowski Mariusz, Jasiński Wiesław, Zyzak Mariusz, Peciak Justyna, Zyzak Dorota

opiekunowie: Dorota Migacz, Krzysztof Budnik

galeria…

tel. (018) 440-10-82

fax. (018) 440-10-82

email: mszarota@poczta.onet.pl

odwiedzin: 24694
dzisiaj: 62
on-line: 1
strona istnieje: 5189 dni

Zespół Szkół w Przydonicy

Szkoła podstawowa i gimnazjum

Wszelekie prawa zastrzeżone

[Rejestracja] [Logowanie]

Strona zasilana systemem WordPress

WebDesing by Adrian Gargula

Wszelkie prawa zastrzeżone