Rysunek zastępczy
15:04 - 6 Wrzesień 2012 | Napisał: redakcja

Nowy rok szkolny rozpoczął się 3  września. Po uroczystej mszy świętej odprawionej przez księdza prałata Janusza Szczypkę, dzieci, rodzice i nauczyciele zebrali się w szkole. Akademia przygotowana przez grupkę uczniów z kilku klas, poświęcona była dwóm ważnym wydarzeniom. Pierwsze z nich to  73. rocznica wybuchu II wojny światowej. Krótki program artystyczny przypomniał najważniejsze fakty z tego tragicznego dla Polaków okresu. Druga część występu była już radosna, dotyczyła bowiem rozpoczęcia nowego roku szkolnego 2012/2013. Występujący wierszami i piosenkami pożegnali wakacje i wyrazili gotowość do pracy przez kolejne dziesięć miesięcy.

Dyrektor Zespołu Szkół mgr inż. Mirosław Szarota życzył wszystkim wychowankom energii, wytrwałości i wielu sukcesów.

tel. (018) 440-10-82

fax. (018) 440-10-82

email: mszarota@poczta.onet.pl

odwiedzin: 24710
dzisiaj: 4
on-line: 1
strona istnieje: 5190 dni

Zespół Szkół w Przydonicy

Szkoła podstawowa i gimnazjum

Wszelekie prawa zastrzeżone

[Rejestracja] [Logowanie]

Strona zasilana systemem WordPress

WebDesing by Adrian Gargula

Wszelkie prawa zastrzeżone