Rysunek zastępczy
12:14 - 4 Lipiec 2012 | Napisał: redakcja

IMG_3934Dziewięcioosobowa grupa przedszkolaków, tworząca zespół o wdzięcznej nazwie “Kokardki”, wzięła udział w tegorocznym Gminnym Przeglądzie Dorobku Artystycznego Dzieci i Młodzieży “GOKuś” w Gródku n/D.

Młodzi artyści przygotowani przez panią Alicję Próchnicką brawurowo odtańczyli trojaka, “rozkładając na łopatki” całą zgromadzoną publiczność.

Prezencja i zaangażowanie zespołu przebiły wszelkie ewentualne pomyłki kroków i niedociągnięcia rytmiczne. Przedszkolaki otrzymały w nagrodę wieeelką pluszową żabę, dyplom i worek słodyczy. Czekamy na kolejne występy “Kokardek” na coraz większych scenach.

Zdjęcia pochodzą ze strony Gminnego Ośrodka Kultury w Gródku nad Dunajcm.

tel. (018) 440-10-82

fax. (018) 440-10-82

email: mszarota@poczta.onet.pl

odwiedzin: 35316
dzisiaj: 57
on-line: 2
strona istnieje: 5283 dni

Zespół Szkół w Przydonicy

Szkoła podstawowa i gimnazjum

Wszelekie prawa zastrzeżone

[Rejestracja] [Logowanie]

Strona zasilana systemem WordPress

WebDesing by Adrian Gargula

Wszelkie prawa zastrzeżone