Rysunek zastępczy
10:23 - 3 Lipiec 2012 | Napisał: redakcja

Niedziela, 24 czerwca, była bardzo gorąca nie tylko z powodu żaru, jaki lał się z nieba, ale przede wszystkim dlatego, że gorące były życzenia dla Rodziców wypowiedziane, wyśpiewane i wytańczone przez dzieci.

Najmłodsi uczniowie naszej szkoły (klasy “O”-III) pod kierunkiem swoich wychowawczyń: p. Alicji Próchnickiej, p. Magdaleny Gach, p. Jolanty Ziółkowskiej  i p. Marii Szaroty, zorganizowali dla swoich najbliższych “Piknik Rodzinny”.

Dzieci zaprezentowały się wspaniale w przygotowanych programach artystycznych, a samodzielnie wykonane upominki i szczere życzenia przy ich wręczaniu wzruszyły na pewno niejedno matczyne czy ojcowskie serce.

Dzięki staraniom Pana Dyrektora udało się znaleźć sponsorów drugiej, mniej oficjalnej części spotkania – grillowania.

Mamy nadzieję, że niedzielne popołudnie nie należało do straconych. Liczymy, że na podobnej imprezie spotkamy się za rok.

tel. (018) 440-10-82

fax. (018) 440-10-82

email: mszarota@poczta.onet.pl

odwiedzin: 24694
dzisiaj: 62
on-line: 1
strona istnieje: 5189 dni

Zespół Szkół w Przydonicy

Szkoła podstawowa i gimnazjum

Wszelekie prawa zastrzeżone

[Rejestracja] [Logowanie]

Strona zasilana systemem WordPress

WebDesing by Adrian Gargula

Wszelkie prawa zastrzeżone