Rysunek zastępczy
14:08 - 27 Czerwiec 2012 | Napisał: buncol

W dniu 15 czerwca wiele atrakcji  i radosnych przeżyć  mieli nasi wychowankowie. Uczniowie Szkoły Podstawowej pod czujnym okiem pani Doroty Migacz oraz wychowawców zmierzyli swe siły na sali gimnastycznej.

P6151012

W tym roku klasy młodsze O-III oraz IV-VI stoczyły zaciętą rywalizację w wielu różnorodnych konkurencjach, które  rozpoczęły się   „Bitwą śnieżną”. Zabawa z małymi piłeczkami była dopiero formą rozgrzewki do kolejnych potyczek sportowych. Konkurencje „skoki kangurków”, „ podmuch wiatru”, „kolorowa układanka” „piłka w kubeczku”, „most”, „piłeczki  do celu”  i inne wymagały nie tylko dobrej sprawności fizycznej, ale i techniki  połączonej z pomysłowością każdego ze startujących.

P6151027

Ostateczna punktacja wyłoniła zwycięzców, których nagrodzono największymi brawami  i okrzykami.  Najważniejsza jednak była sportowa rywalizacja międzyklasowa, połączona z radosną zabawą wywołującą uśmiech na twarzy każdego dziecka.

Turniejowe siatkarskie zmagania gimnazjalistów przygotowane przez pana Krzysztofa Budnika wywarły również mnóstwo pozytywnych emocji. W ostatecznym rozliczeniu klas bezapelacyjnymi zwycięzcami okazały się dziewczęta z klasy 3 oraz chłopcy z klasy 2.

galeria

tel. (018) 440-10-82

fax. (018) 440-10-82

email: mszarota@poczta.onet.pl

odwiedzin: 24922
dzisiaj: 30
on-line: 1
strona istnieje: 5193 dni

Zespół Szkół w Przydonicy

Szkoła podstawowa i gimnazjum

Wszelekie prawa zastrzeżone

[Rejestracja] [Logowanie]

Strona zasilana systemem WordPress

WebDesing by Adrian Gargula

Wszelkie prawa zastrzeżone