Rysunek zastępczy
7:10 - 15 Czerwiec 2012 | Napisał: anetcom

Dnia 5 czerwca 2012 roku, w naszej Szkole odbył się apel związany ze Światowym Dniem Ochrony Środowiska, potocznie nazywanym przez wszystkich Dniem Ziemi, który przebiegał pod hasłem: COKOLWIEK UCZYNICIE ZIEMI, UCZYNICIE SAMYM SOBIE. Przedstawienie na tą okazję przygotowała klasa II gimnazjum, pod opieką Pani mgr Doroty Migacz. Wszyscy uczniowie wraz z całym gronem pedagogicznym na czele z panem Dyrektorem,  zebrali się w sali gimnastycznej.  Na scenie  pojawiło się wiele ciekawych postaci takich jak Krasnale, czynniki przyrody oraz dzieci z transparentami.  Natomiast nad całością akademii czuwało dwóch narratorów. Wszystkich uczniów klasy drugiej podziwialiśmy w strojach wykonanych z foliowych odpadów. Podczas apelu mogliśmy również obejrzeć dwie prezentacje na temat naszego środowiska oraz usłyszeć wiersz pt. „Martwa Ziemia”, które miały na celu zwrócić większą uwagę uczniów na zaniedbaną planetę i uświadomienie, że jej przyszłość zależy od każdego na pozór niewielkiego ludzkiego działania.

Agnieszka Głód, uczennica kl. III  gimnazjum

Dnia 5 czerwca 2012 roku, w naszej Szkole odbył się apel związany ze Światowym Dniem Ochrony Środowiska, potocznie nazywanym przez wszystkich Dniem Ziemi, który przebiegał pod hasłem : COKOLWIEK UCZYNICIE ZIEMI, UCZYNICIE SAMYM SOBIE. Przedstawienie na tą okazję przygotowała klasa II gimnazjum, pod opieką Pani mgr Doroty Migacz. Wszyscy uczniowie wraz z całym gronem pedagogicznym na czele z panem Dyrektorem, zebrali się w sali gimnastycznej

Dnia 5 czerwca 2012 roku, w naszej Szkole odbył się apel związany ze Światowym Dniem Ochrony Środowiska, potocznie nazywanym przez wszystkich Dniem Ziemi, który przebiegał pod hasłem :  COKOLWIEK UCZYNICIE ZIEMI, UCZYNICIE SAMYM SOBIE.   Przedstawienie na tą okazję przygotowała klasa II gimnazjum, pod opieką Pani mgr Doroty Migacz.  Wszyscy uczniowie wraz z całym gronem pedagogicznym na czele z panem Dyrektorem,  zebrali się w sali gimnastycznej .  Na scenie  pojawiło się wiele ciekawych postaci takich jak  Krasnale, czynniki przyrody oraz dzieci z transparentami.  Natomiast nad całością akademii czuwało dwóch narratorów. Wszystkich uczniów klasy drugiej podziwialiśmy  w strojach wykonanych z foliowych odpadów. Podczas apelu mogliśmy również obejrzeć dwie prezentację na temat naszego środowiska oraz usłyszeć wiersz pt. „ Martwa Ziemia”, które miały na celu zwrócić większą uwagę uczniów na zaniedbaną planetę i uświadomienie że jej przyszłość zależy od każdego na pozór niewielkiego ludzkiego działania.

Agnieszka Głód uczennica kl. III  gimnazjum

. Na scenie pojawiło się wiele ciekawych postaci takich jak Krasnale, czynniki przyrody oraz dzieci z transparentami. Natomiast nad całością akademii czuwało dwóch narratorów. Wszystkich uczniów klasy drugiej podziwialiśmy w strojach wykonanych z foliowych odpadów. Podczas apelu mogliśmy również obejrzeć dwie prezentację na temat naszego środowiska oraz usłyszeć wiersz pt. „ Martwa Ziemia”, które miały na celu zwrócić większą uwagę uczniów na zaniedbaną planetę i uświadomienie że jej przyszłość zależy od każdego na pozór niewielkiego ludzkiego działania.

Agnieszka Głód uczennica kl. III gimnazjum

tel. (018) 440-10-82

fax. (018) 440-10-82

email: mszarota@poczta.onet.pl

odwiedzin: 24811
dzisiaj: 28
on-line: 3
strona istnieje: 5191 dni

Zespół Szkół w Przydonicy

Szkoła podstawowa i gimnazjum

Wszelekie prawa zastrzeżone

[Rejestracja] [Logowanie]

Strona zasilana systemem WordPress

WebDesing by Adrian Gargula

Wszelkie prawa zastrzeżone