Rysunek zastępczy
18:55 - 10 Czerwiec 2012 | Napisał: redakcja

5 czerwca podczas apelu odbyło się wręczenie nagród dla uczniów klasy I gimnazjum, którzy znaleźli się w gronie zwycięzców II edycji konkursu „Jedz smacznie i zdrowo”. Uczniowie wygrali zestawy kulinarne, które przydadzą się w każdej kuchni. Konkurs był skierowany do uczniów gimnazjum z całej Polski i miał na celu propagowanie zdrowych nawyków żywieniowych. Otrzymane zestawy mają zachęcić naszych uczniów do samodzielnego przygotowywania posiłków. Opiekę nad gimnazjalistami sprawowała pani Renata Nosal. Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy!

tel. (018) 440-10-82

fax. (018) 440-10-82

email: mszarota@poczta.onet.pl

odwiedzin: 29881
dzisiaj: 11
on-line: 3
strona istnieje: 5249 dni

Zespół Szkół w Przydonicy

Szkoła podstawowa i gimnazjum

Wszelekie prawa zastrzeżone

[Rejestracja] [Logowanie]

Strona zasilana systemem WordPress

WebDesing by Adrian Gargula

Wszelkie prawa zastrzeżone