Rysunek zastępczy
21:39 - 13 Maj 2012 | Napisał: anetcom

Już od czerwca rusza kolejny projekt edukacyjny w naszej szkole

W tym roku Zespół Szkół w Przydonicy w czasie letnich wakacji będzie otwarty dla naszych uczniów i uczennic. Już od czerwca rusza projekt pt. “Letnia Szkoła Języka Angielskiego w Przydonicy”, współfinansowany z funduszy europejskich. Ten innowacyjny projekt został opracowany specjalnie dla Zespołu Szkół w Przydonicy i jest skierowany wyłącznie dla uczniów i uczennic z klas I-VI Szkoły Podstawowej w Przydonicy, zamieszkałych na terenie gminy Gródek nad Dunajcem. Wszyscy uczniowie i uczennice, zakwalifikowani do projektu będą mogli, nie wyjeżdżając daleko z domu, spędzić w ciekawy sposób wakacje letnie i przy okazji doskonalić swoje umiejętności z zakresu praktycznego posługiwania się językiem angielskim. To nie będzie zwyczajny kurs angielskiego, ale ciekawy, pełen atrakcyjnych zabaw, gier i wirtualnych podróży czyli sposób na spędzenie letnich ferii. Zajęcia będą odbywać się codziennie w naszej Szkole w godzinach porannych, w dwóch grupach wiekowych. W ramach projektu każdy otrzyma bogaty zestaw materiałów dydaktycznych (bajecznie kolorowy podręcznik, zestaw 1100 kartoników ze słówkami z j. angielskiego, słownik j. angielskiego oraz ciekawą książkę w języku angielskim), a nasza szkoła – materiały dydaktyczne, a także ekran projekcyjny i radiomagnetofony.

Letnia Szkoła Języka Angielskiego w Przydonicy to doskonały sposób na poprawę wyników osiąganych z tego przedmiotu. To także możliwość nadrobienia zaległości i równocześnie okazja na urozmaicenie czasu podczas wakacji. Dla najbardziej aktywnych i zaangażowanych uczestników i uczestniczek projektu przewidziano atrakcyjne nagrody. Rekrutacja rozpocznie się już na początku czerwca. Więcej informacji będzie dostępnych na plakatach, ulotkach oraz na szkolnej tablicy informacyjnej. Udział w projekcie jest całkowicie bezpłatny, a ilość miejsc ograniczona. W imieniu swoim oraz lektorów języka angielskiego biorących udział w projekcie serdecznie zapraszam na wakacje do naszej szkoły!

Dyrektor Zespołu Szkół w Przydonicy

mgr inż. Mirosław Szarota

tel. (018) 440-10-82

fax. (018) 440-10-82

email: mszarota@poczta.onet.pl

odwiedzin: 38623
dzisiaj: 78
on-line: 1
strona istnieje: 5308 dni

Zespół Szkół w Przydonicy

Szkoła podstawowa i gimnazjum

Wszelekie prawa zastrzeżone

[Rejestracja] [Logowanie]

Strona zasilana systemem WordPress

WebDesing by Adrian Gargula

Wszelkie prawa zastrzeżone