Rysunek zastępczy
12:04 - 8 Maj 2012 | Napisał: redakcja

Uczniowie klasy I gimnazjum pod opieką pani Renaty Nosal wzięli udział w II edycji konkursu w ramach programu „Jedz smacznie i zdrowo”. Do wygrania były  tablice multimedialne, zestawy kulinarne oraz 2 wycieczki do Warszawy. Misją „Jedz smacznie i zdrowo” było przypomnienie młodzieży zasad prawidłowego i smacznego odżywiania. Celem akcji było również uwrażliwianie młodzieży na tak ważne problemy społeczne jak marnowanie żywności i niedożywienie. Uczniowie naszego gimnazjum przygotowali plakat oraz film propagujący zdrowe odżywianie i znaleźli się wśród grona zwycięzców. Każdy z nich otrzyma zestaw kulinarny.

Organizatorem konkursu była marka WINIARY, a partnerem społecznym Federacja Polskich Banków Żywności. Patronat honorowy  sprawował Minister Edukacji Narodowej, Wydział Nauk o Żywieniu Człowieka i Konsumpcji Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego oraz Polskie Towarzystwo Nauk Żywieniowych. Program był  skierowany  do uczniów gimnazjum           w całym kraju. Serdecznie gratulujemy!

tel. (018) 440-10-82

fax. (018) 440-10-82

email: mszarota@poczta.onet.pl

odwiedzin: 1565
dzisiaj: 3
on-line: 1
strona istnieje: 4856 dni

Zespół Szkół w Przydonicy

Szkoła podstawowa i gimnazjum

Wszelekie prawa zastrzeżone

[Rejestracja] [Logowanie]

Strona zasilana systemem WordPress

WebDesing by Adrian Gargula

Wszelkie prawa zastrzeżone