Rysunek zastępczy
12:04 - 8 Maj 2012 | Napisał: redakcja

Uczniowie klasy I gimnazjum pod opieką pani Renaty Nosal wzięli udział w II edycji konkursu w ramach programu „Jedz smacznie i zdrowo”. Do wygrania były  tablice multimedialne, zestawy kulinarne oraz 2 wycieczki do Warszawy. Misją „Jedz smacznie i zdrowo” było przypomnienie młodzieży zasad prawidłowego i smacznego odżywiania. Celem akcji było również uwrażliwianie młodzieży na tak ważne problemy społeczne jak marnowanie żywności i niedożywienie. Uczniowie naszego gimnazjum przygotowali plakat oraz film propagujący zdrowe odżywianie i znaleźli się wśród grona zwycięzców. Każdy z nich otrzyma zestaw kulinarny.

Organizatorem konkursu była marka WINIARY, a partnerem społecznym Federacja Polskich Banków Żywności. Patronat honorowy  sprawował Minister Edukacji Narodowej, Wydział Nauk o Żywieniu Człowieka i Konsumpcji Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego oraz Polskie Towarzystwo Nauk Żywieniowych. Program był  skierowany  do uczniów gimnazjum           w całym kraju. Serdecznie gratulujemy!

tel. (018) 440-10-82

fax. (018) 440-10-82

email: mszarota@poczta.onet.pl


Warning: include() [function.include]: open_basedir restriction in effect. File(/usr/local/php/p52/lib/php/licznik.php) is not within the allowed path(s): (/home/zsp0xyz8/:/tmp:/usr/local/lib/php/:/usr/sbin/:/usr/bin/:/usr/local/bin/:/usr/local/sbin/:/bin/:/sbin/) in /home/zsp0xyz8/domains/zsprzydonica.ayz.pl/public_html/wp-content/themes/zs-przydonica/single.php on line 44
odwiedzin: 58
dzisiaj: 58
on-line: 1
strona istnieje: 3233 dni

Zespół Szkół w Przydonicy

Szkoła podstawowa i gimnazjum

Wszelekie prawa zastrzeżone

[Rejestracja] [Logowanie]

Strona zasilana systemem WordPress

WebDesing by Adrian Gargula

Wszelkie prawa zastrzeżone