Rysunek zastępczy
19:14 - 13 Styczeń 2010 | Napisał: buncol

tenis06 stycznia 2010 roku w hali sportowej w Gródku Nad Dunajcem odbył się turniej w drużynowym tenisie stołowym szkół gimnazjalnych. Naszą szkołę reprezentowały drużyny: dziewcząt w składzie Rosiek Klaudia/Paulina Zyzak z II klasy oraz  drużyna chłopców w skład której weszli: Nędza Arkadiusz i Rosiek Mateusz z III klasy.  Obydwie drużyny zgodnie zajęły te same miejsca (5-6) a na drodze do strefy medalowej stanęły bardzo mocne tego dnia drużyny z Jelnej.  Mimo to naszym reprezentantom należą się wielkie brawa za zaangażowanie i walkę do samego końca.

źródło grafiki: pixabay.com

tel. (018) 440-10-82

fax. (018) 440-10-82

email: mszarota@poczta.onet.pl

odwiedzin: 24708
dzisiaj: 2
on-line: 1
strona istnieje: 5190 dni

Zespół Szkół w Przydonicy

Szkoła podstawowa i gimnazjum

Wszelekie prawa zastrzeżone

[Rejestracja] [Logowanie]

Strona zasilana systemem WordPress

WebDesing by Adrian Gargula

Wszelkie prawa zastrzeżone