Rysunek zastępczy
22:07 - 18 Kwiecień 2012 | Napisał: redakcja

W remizie Ochotniczej Straży Pożarnej w Moszczenicy Niżnej w dniu 12.04.2012 r. odbyły się eliminacje powiatowe XXXV Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej. W turnieju wzięło udział 55 uczniów szkół podstawowych, gimnazjów oraz szkół ponadgimnazjalnych z miasta Nowego Sącza oraz powiatu nowosądeckiego. Uczestnicy w pierwszym etapie rozwiązywali testy. W każdej grupie troje uczniów z najlepszymi wynikami z  praz pisemnych zakwalifikowało się do rozgrywek finałowych.

Osoby, które w poszczególnych grupach wiekowych zajęły pierwsze miejsca, zakwalifikowały się na eliminacje wojewódzkie, które odbędą się  20 kwietnia w Krakowie. Zmagania uczestników oceniała komisja konkursowa w składzie bryg. Paweł Motyka – przewodniczący, bryg. Marian Marszałek – sekretarz, dh Teodor Gargas- członek oraz Ryszard Wąsowicz – członek. Naszą szkołę reprezentowali w:

Grupie I  – w kategorii  szkół podstawowych – Konrad Jasiński z klasy IV

Grupie II- w kategorii gimnazjum – Aneta Pancerz z klasy I gimnazjum i Natalia Jasińska z klasy III gimnazjum.

Uczniów naszej szkoły przygotowywała do konkursu   pani Maria Szarota.

Wszyscy uczestnicy eliminacji otrzymali dyplomy oraz nagrody rzeczowe ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Nowym Sączu. Dyplomy i nagrody rzeczowe uczestnikom wręczył Mieczysław Kiełbasa -V-ce Starosta Nowosądecki.  Całość eliminacji zakończył wspólny posiłek. Wszyscy uczestnicy eliminacji wykazali się dużą wiedzą w zakresie historii i bezpieczeństwa pożarowego. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy!

tel. (018) 440-10-82

fax. (018) 440-10-82

email: mszarota@poczta.onet.pl

odwiedzin: 28967
dzisiaj: 194
on-line: 3
strona istnieje: 5243 dni

Zespół Szkół w Przydonicy

Szkoła podstawowa i gimnazjum

Wszelekie prawa zastrzeżone

[Rejestracja] [Logowanie]

Strona zasilana systemem WordPress

WebDesing by Adrian Gargula

Wszelkie prawa zastrzeżone