Rysunek zastępczy
15:59 - 16 Kwiecień 2012 | Napisał: buncol

W miniony piątek na boisku w  Siennej odbyły się  Mistrzostwa Gminy Gródek nad Dunajcem w Sztafetowych Biegach Przełajowych rozgrywanych w ramach IMS i Gimnazjady 2011/12. Przy pięknej, słonecznej i nareszcie wiosennej pogodzie rywalizowali uczniowie pięciu szkół podstawowych i trzech gimnazjalnych. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie we wszystkich kategoriach. Bilans 1 złoto i 3 srebra należy uznać za korzystny, choć przy odrobinie szczęścia mogło być zdecydowanie lepiej.

Gratulujemy i życzymy powodzenia w następnych zawodach!!!

Wyniki:
IMS dziewczęta: 1)Przydonica (Magdalena Zyzak, Marzena Bandyk, Joanna Pancerz, Patrycja Berdychowska, Katarzyna Zyzak, Zuzanna Peciak, Karolina Berdychowska, Justyna Małek, Kamila Krzyżak)

IMG_2725

IMS chłopcy: 2)Przydonica (Jerzy Szymański, Konrad Jasiński, Dominik Babiarczyk, Mateusz Sadłoń, Dawid Basta, Krystian Zyzak, Dominik Mrzygłód, Kamil Mlyczyński, Krzysztof Jasiński)

IMG_2729
Gimnazjum dziewczęta: 2)Przydonica (Katarzyna Oracz, Sylwia Popardowska, Aneta Pancerz, Agata Janisz, Justyna Peciak, Dorota Zyzak, Paulina Berdychowska, Natalia Jasińska, Agnieszka Stelmach, Justyna Zyzak)

IMG_2866
Gimnazjum chłopcy:  2)Przydonica (Mariusz Berdychowski, Wiesław Jasiński, Marcin Stelmach, Mariusz Zyzak, Paweł Krzyżak, Witold Bandyk, Piotr Wolak, Wojciech Nędza, Piotr Zabrzeński, Krzysztof Zięcina)

galeria

tel. (018) 440-10-82

fax. (018) 440-10-82

email: mszarota@poczta.onet.pl

odwiedzin: 24706
dzisiaj: 74
on-line: 2
strona istnieje: 5189 dni

Zespół Szkół w Przydonicy

Szkoła podstawowa i gimnazjum

Wszelekie prawa zastrzeżone

[Rejestracja] [Logowanie]

Strona zasilana systemem WordPress

WebDesing by Adrian Gargula

Wszelkie prawa zastrzeżone