Rysunek zastępczy
9:18 - 5 Kwiecień 2012 | Napisał: redakcja

03. 04. 2012 r. w całym kraju uczniowie klas szóstych przystąpili do obowiązkowego sprawdzianu na zakończenie nauki w szkole podstawowej., zwanego Sprawdzianem Szóstoklasisty. Sprawdzian trwał 60 minut i zawierał bardzo dużo zadań. Uczniowie musieli wykazać się wieloma umiejętnościami: m.in. czytania ze zrozumieniem, logicznego myślenia, redagowania instrukcji oraz opowiadania twórczego. W tym roku było sporo zadań z matematyki, a niektóre z nich był naprawdę trudne. Jeśli ktoś nigdy nie zrobił swoim rodzicom, dziadkom lub rodzeństwu miłej niespodzianki, mógł mieć problem ze zredagowaniem opowiadania o takiej właśnie niespodziance.

tel. (018) 440-10-82

fax. (018) 440-10-82

email: mszarota@poczta.onet.pl

odwiedzin: 29868
dzisiaj: 175
on-line: 2
strona istnieje: 5248 dni

Zespół Szkół w Przydonicy

Szkoła podstawowa i gimnazjum

Wszelekie prawa zastrzeżone

[Rejestracja] [Logowanie]

Strona zasilana systemem WordPress

WebDesing by Adrian Gargula

Wszelkie prawa zastrzeżone