Rysunek zastępczy
17:56 - 26 Marzec 2012 | Napisał: anetcom

Dziewczęta i chłopcy reprezentujące naszą szkołę podczas Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej “Młodzież zapobiega pożarom” zajęły wysokie miejsca w eliminacjach gminnych i przeszły do następnego etapu. Organizatorem konkursu jest Związek Ochotniczych Straży Pożarnych Rzeczypospolitej Polskiej.

Zawody odbywały się w trzech kategoriach:

- grupa I-szkoły podstawowe
- grupa II-gimnazjum
- grupa III-szkoły

Konrad Jasinski z klasy 4 zajął wysokie II miejsce w grupie I, samym kwalifikując się do kolejnego etapu.

Natalia Jasińska z klasy 3 gimnazjum w grupie II  wywalczyła I miejsce, co zapewniło jej przejście do następnego etapu. Również awansem do następnego etapu cieszy się Aneta Pancerz z klasy I gimnazjum, która zajęła II miejsce w tej samej grupie.

Opiekunka zawodniczek – pani Maria Szarota cieszy się z sukcesu swoich podopiecznych i liczy na ich dobry start w etapie powiatowym.

tel. (018) 440-10-82

fax. (018) 440-10-82

email: mszarota@poczta.onet.pl

odwiedzin: 1446
dzisiaj: 24
on-line: 1
strona istnieje: 4853 dni

Zespół Szkół w Przydonicy

Szkoła podstawowa i gimnazjum

Wszelekie prawa zastrzeżone

[Rejestracja] [Logowanie]

Strona zasilana systemem WordPress

WebDesing by Adrian Gargula

Wszelkie prawa zastrzeżone