Rysunek zastępczy
16:51 - 25 Marzec 2012 | Napisał: redakcja

Dnia 22 marca 2012 roku gościliśmy przedstawicielkę grupy „Trzask” – Klaudię Chachurę, która w bardzo ciekawy sposób przedstawiła  nam informacje na temat Skandynawii. Było to kolejne  chętnie przez nas organizowane “Spotkanie z podróżnikiem”.

Dowiedzieliśmy się m.in. w jaki sposób powstają fiordy, jak żyją Samowie – rdzenni mieszkańcy Laponii. Poszerzyliśmy również wiadomości na temat wydobycia ropy naftowej i gazu ziemnego z terenu Morza Północnego, a także przenieśliśmy się w czasy Wikingów. Poznaliśmy  historię słynnego statku Vasa oraz podziwialiśmy prehistoryczne ryty naskalne z Alty. Z niecierpliwością czekamy na kolejne spotkanie.

tel. (018) 440-10-82

fax. (018) 440-10-82

email: mszarota@poczta.onet.pl

odwiedzin: 24708
dzisiaj: 2
on-line: 1
strona istnieje: 5190 dni

Zespół Szkół w Przydonicy

Szkoła podstawowa i gimnazjum

Wszelekie prawa zastrzeżone

[Rejestracja] [Logowanie]

Strona zasilana systemem WordPress

WebDesing by Adrian Gargula

Wszelkie prawa zastrzeżone