Rysunek zastępczy
11:50 - 16 Luty 2012 | Napisał: redakcja

10 lutego odbył się szkolny XI Konkurs Poezji Miłosnej. Niemal 30 uczestników zgłosiło chęć udziału w recytacji. Jury w składzie: pani Maria Szarota, pani Alicja Próchnicka i pani Barbara Sarota oceniało występy i wyłoniło laureatów konkursu w trzech kategoriach wiekowych:

kl. 1-3 SP

Gabriela Gądek z kl. 1I miejsce

Krystian Krzyżak z kl. 3II miejsce

Urszula Zyzak z kl. 1wyróżnienie


kl. 4-6 SP

Weronika Kużawa z kl. 4I miejsce

Gabriela Sęk z kl. 6II miejsce

Patrycja Zarzycka z kl. 5wyróżnienie

Kamila Krzyżak z kl. 6wyróżnienie

kl. 1-3 GIM

Katarzyna Oracz z kl. 1 - I miejsce

Patrycja Rosiek z kl. 1II miejsce

Organizacją Konkursu zajął się SU wraz z panią Anna Majoch.

tel. (018) 440-10-82

fax. (018) 440-10-82

email: mszarota@poczta.onet.pl


Warning: include() [function.include]: open_basedir restriction in effect. File(/usr/local/php/p52/lib/php/licznik.php) is not within the allowed path(s): (/home/zsp0xyz8/:/tmp:/usr/local/lib/php/:/usr/sbin/:/usr/bin/:/usr/local/bin/:/usr/local/sbin/:/bin/:/sbin/) in /home/zsp0xyz8/domains/zsprzydonica.ayz.pl/public_html/wp-content/themes/zs-przydonica/single.php on line 44
odwiedzin: 55
dzisiaj: 55
on-line: 3
strona istnieje: 3233 dni

Zespół Szkół w Przydonicy

Szkoła podstawowa i gimnazjum

Wszelekie prawa zastrzeżone

[Rejestracja] [Logowanie]

Strona zasilana systemem WordPress

WebDesing by Adrian Gargula

Wszelkie prawa zastrzeżone