Rysunek zastępczy
22:17 - 7 Luty 2012 | Napisał: buncol

Za nami gorący początek tygodnia jeżeli chodzi o “siatkówkę” dziewcząt zarówno szkoły podstawowej jak i gimnazjum.

IMG_1916

W poniedziałek w Zespole Szkół w Podolu rywalizowały dziewczęta  z “podstawówek”. Oczywiście nie mogło tam zabraknąć naszych reprezentantek, które po bardzo dobrej, aczkolwiek nierównej grze zajęły 3 miejsce zdobywając tym samym brązowy medal czego serdecznie gratulujemy..

Natomiast w dniu dzisiejszym do rywalizacji przystąpiły uczennice gimnazjów.. Po bardzo zaciętej, pełnej emocji a w szczególności wyrównanej rywalizacji zajęliśmy niestety-bo tak trzeba powiedzieć patrząc na przebieg całych zawodów-3 miejsce mając tyle samo punktów co zespoły z Rożnowa oraz Gródka, gdzie o kolejności końcowej decydowała liczba setów miedzy zainteresowanymi drużynami.

Niestety do zwycięstwa zabrakło 1 wygranego seta co dobitnie pokazuje jak wyrównana była rywalizacja. I nie pomogą opinie większości obserwatorów którzy obiektywnie twierdzili, że zespół z Przydonicy prezentował najlepszą siatkówkę i powinien zakończyć rywalizację zwycięsko. Jeszcze raz potwierdziło się powiedzenie, że sport nie do końca jest sprawiedliwy.

IMG_1877

Tym nie mniej na słowa uznania i gorące gratulację zasługują: Klaudia Mlyczyńska, Sylwia Popardowska, Kinga Kwiatkowska, Justyna Peciak, Agnieszka Głód, Natalia Jasińska, Paulina Peciak, Agnieszka Stelmach, Edyta Małek, Justyna Zyzak.

wyniki:

Szkoła Podstawowa                                                                 Gimnazjum

1) Podole 6 pkt                                                                       1)  Rożnów 5 pkt

2) Rożnów 5 pkt                                                                     2) Dródek nad Dunajcem 5 pkt

3) Przydonica 4 pkt                                                            3) Przydonica 5 pkt

4) Dródek nad Dunajcem 3 pkt                                               4) Podole 3 pkt

galeria…

tel. (018) 440-10-82

fax. (018) 440-10-82

email: mszarota@poczta.onet.pl

odwiedzin: 29878
dzisiaj: 8
on-line: 2
strona istnieje: 5249 dni

Zespół Szkół w Przydonicy

Szkoła podstawowa i gimnazjum

Wszelekie prawa zastrzeżone

[Rejestracja] [Logowanie]

Strona zasilana systemem WordPress

WebDesing by Adrian Gargula

Wszelkie prawa zastrzeżone