Rysunek zastępczy
18:11 - 3 Luty 2012 | Napisał: anetcom

W dniu 31 stycznia 2012 roku w naszej szkole odbył się konkurs wiedzy ekologicznej, którego organizatorem jest Wydawnictwo EUROPA z Wrocławia. Głównymi celami konkursu jest zdobywanie i pogłębianie wiedzy dotyczącej ekologii i ochrony środowiska, uwrażliwianie na aktualne problemy ochrony najbliższego środowiska, propagowanie idei zrównoważonego rozwoju oraz rozbudzanie i pogłębianie zamiłowania oraz szacunku dla przyrody. Organizacją konkursu zajęła się pani Renata Nosal. Ogłoszenie wyników odbędzie się 28 lutego 2012 roku. Dwadzieścioro uczniów z najlepszymi wynikami w kraju otrzyma nagrody rzeczowe – czytnik e-książek wyposażony w 20 elektronicznych publikacji wydawnictwa EUROPA. Wśród pozostałych uczniów, którzy otrzymają nie mniej niż 28 punktów zostaną rozlosowane dodatkowe nagrody – pendrive’y wyposażone w 20 elektronicznych publikacji wydawnictwa EUROPA. Życzymy powodzenia!

tel. (018) 440-10-82

fax. (018) 440-10-82

email: mszarota@poczta.onet.pl


Warning: include() [function.include]: open_basedir restriction in effect. File(/usr/local/php/p52/lib/php/licznik.php) is not within the allowed path(s): (/home/zsp0xyz8/:/tmp:/usr/local/lib/php/:/usr/sbin/:/usr/bin/:/usr/local/bin/:/usr/local/sbin/:/bin/:/sbin/) in /home/zsp0xyz8/domains/zsprzydonica.ayz.pl/public_html/wp-content/themes/zs-przydonica/single.php on line 44
odwiedzin: 56
dzisiaj: 56
on-line: 2
strona istnieje: 3233 dni

Zespół Szkół w Przydonicy

Szkoła podstawowa i gimnazjum

Wszelekie prawa zastrzeżone

[Rejestracja] [Logowanie]

Strona zasilana systemem WordPress

WebDesing by Adrian Gargula

Wszelkie prawa zastrzeżone