Rysunek zastępczy
12:43 - 3 Luty 2012 | Napisał: redakcja

25 stycznia w pięknie udekorowanej sali gimnastycznej spotkali się Dziadkowie i Babcie uczniów klas “O” – III. Frekwencja, jak co roku, była wysoka.

Przedszkolaki zaprezentowały gościom krótką scenkę pt. “Jak dziadek piekł babkę” oraz brawurowo zatańczyły trojaka i poleczkę. Uczniowie klas I i II okolicznościowym wierszem i piosenką wyrazili swą miłość i wdzięczność kochanym Babciom i Dziadkom. Trzecioklasiści – kolorowo poprzebierani kolędnicy sprowokowali zebranych do wspólnego śpiewu i wprowadzili w radosny nastrój.

Szczere dziecięce życzenia oraz własnoręcznie wykonane upominki były źródłem prawdziwych wzruszeń u szczęśliwych Babć i Dziadków. Wierzymy, że wszystkie życzenia się spełnią i w tym samym gronie spotkamy się za rok.

tel. (018) 440-10-82

fax. (018) 440-10-82

email: mszarota@poczta.onet.pl

odwiedzin: 28977
dzisiaj: 3
on-line: 3
strona istnieje: 5244 dni

Zespół Szkół w Przydonicy

Szkoła podstawowa i gimnazjum

Wszelekie prawa zastrzeżone

[Rejestracja] [Logowanie]

Strona zasilana systemem WordPress

WebDesing by Adrian Gargula

Wszelkie prawa zastrzeżone