Rysunek zastępczy
21:04 - 31 Styczeń 2012 | Napisał: redakcja

Czas podsumować udział uczniów naszej szkoły w konkursach organizowanych przez Kuratorium Oświaty w Krakowie. Kilkorgu z nich udało się zakwalifikować do etapów rejonowych. Ale tylko jednemu uczniowi udało się zakwalifikować dalej, do etapu wojewódzkiego – Wojciech Mrzygłód z klasy II gimnazjum popisał się dużą wiedzą z zakresu informatyki i już niebawem zmierzy się z najlepszymi uczniami z małopolski! Gratulujemy sukcesu Wojtkowi oraz jego opiekunce – pani Anecie Szczepaniak.

O wielkim pechu może mówić Barbara Mlyczyńska z klasy VI, której tylko jednego punktu zabrakło, by przejść do etapu wojewódzkiego z przyrody. Basię przygotowywała pani Renata Nosal. Warto dodać, że Basia przeszła także do etapu rejonowego z języka polskiego. Szczęścia zabrakło też Jarosławowi Gągorowi z klasy 6, któremu zabrakło 2 punktów. Jego opiekunką była pani Aneta Hajduk.

Mateusz Sadłoń z kl. 6 oraz Tomasz Krzyżak i Michał Mrzygłód z kl. 3 gim. przeszli do etapu rejonowego konkursu tematycznego z historii “O wolność Rzeczypospolitej – Tadeusz Kościuszko i książę Józef Poniatowski – żołnierze wolności”. Na wyniki z etapu rejonowego jeszcze czekamy. Chłopców przygotowała pani Barbara Sarota.

tel. (018) 440-10-82

fax. (018) 440-10-82

email: mszarota@poczta.onet.pl

odwiedzin: 29873
dzisiaj: 3
on-line: 3
strona istnieje: 5249 dni

Zespół Szkół w Przydonicy

Szkoła podstawowa i gimnazjum

Wszelekie prawa zastrzeżone

[Rejestracja] [Logowanie]

Strona zasilana systemem WordPress

WebDesing by Adrian Gargula

Wszelkie prawa zastrzeżone