Rysunek zastępczy
23:31 - 19 Styczeń 2012 | Napisał: anetcom

Dnia 9 stycznia 2012 roku w naszej szkole odbył się etap szkolny III Powiatowego Konkursu Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych w kategorii Test Wiedzy o USA. Uczniów do konkursu przygotowywała nauczycielka języka angielskiego p. Anna Kafel.

W etapie szkolnym konkursu powiatowego swoją wiedzę o USA mogli sprawdzić uczniowie klas II i III gimnazjum. Test Wiedzy o USA składał się z 55 pytań w języku angielskim i polskim dotyczących historii, geografii, kultury oraz polityki Stanów Zjednoczonych. Do etapu szkolnego konkursu przystąpiły 4 uczennice: Julita Nędza i Agnieszka Głód – klasa III GM oraz Kamila Małek i Kinga Kwiatkowska- klasa II GM.

Jednocześnie z radością informujemy, iż dwie z naszych uczennic tj. Julia Nędza i Kamila Małek zakwalifikowały się do finału na szczeblu powiatowym. Uczennicom tym serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia w marcowym finale konkursu.

tel. (018) 440-10-82

fax. (018) 440-10-82

email: mszarota@poczta.onet.pl

odwiedzin: 29866
dzisiaj: 173
on-line: 1
strona istnieje: 5248 dni

Zespół Szkół w Przydonicy

Szkoła podstawowa i gimnazjum

Wszelekie prawa zastrzeżone

[Rejestracja] [Logowanie]

Strona zasilana systemem WordPress

WebDesing by Adrian Gargula

Wszelkie prawa zastrzeżone