Rysunek zastępczy
10:53 - 28 Grudzień 2011 | Napisał: redakcja

W dniu 14 grudnia w naszej szkole odbyła się lekcja przyrody „na żywo”. Tym razem przedstawiciele agencji  Impresaryjno – Artystycznej Klops Art z Krakowa zaprezentowali pajęczaki. Prowadzący, pokazując pojedyncze okazy pająków opowiadał na temat systematyki, budowy i sposobu odżywiania tych organizmów. Poznaliśmy również ich środowisko życia oraz zasady ich hodowli. Uczniowie mieli możliwość obejrzenia „na żywo” kilku przedstawicieli tej grupy. Podziwiali piękne okazy ptaszników i tarantul, należących do pajęczaków naziemnych, podziemnych i nadrzewnych. Cały pokaz był ciekawy, a uczniowie naszej szkoły byli nim bardzo zafascynowani.

tel. (018) 440-10-82

fax. (018) 440-10-82

email: mszarota@poczta.onet.pl

odwiedzin: 1450
dzisiaj: 28
on-line: 2
strona istnieje: 4853 dni

Zespół Szkół w Przydonicy

Szkoła podstawowa i gimnazjum

Wszelekie prawa zastrzeżone

[Rejestracja] [Logowanie]

Strona zasilana systemem WordPress

WebDesing by Adrian Gargula

Wszelkie prawa zastrzeżone