Rysunek zastępczy
15:19 - 22 Grudzień 2011 | Napisał: redakcja

DSC00204 (Kopiowanie)Zgodnie ze szkolną tradycją w ostatnim dniu nauki przez przerwą świąteczną, spotkaliśmy się wszyscy na Jasełkach. W tym roku przygotowały je panie Anna Majoch i Barbara Sarota wraz z uczniami klasy 4 i 5 oraz chórkiem dziewczęcym z klasy 3 gim.

Pan Dyrektor mgr inż. Mirosław Szarota złożył wszystkim obecnym gościom świąteczne i noworoczne życzenia. Opiekunka Samorządu Uczniowskiego – pani Barbara Sarota – wręczyła nagrody i dyplomy uczniom, którzy wzięli udział w konkursie na najpiękniejszą ozdobę choinkową.   Rozpoczęły się Jasełka.

Scenariusz przedstawienia miał dość oryginalną formułę – do szopki zmierzały leśne zwierzęta, które dziwiły się wszystkiemu, co wokół nich się działo i zadawały dzieciom wiele  pytań związanych z bożonarodzeniowymi zwyczajami. Kiedy zwierzątka dotarły do szopki, oddały hołd Józefowi, Maryi i maleńkiemu Jezuskowi oraz zaśpiewały dla Niego piosenki, pastorałki i kolędy. Razem z aktorami śpiewała cała szkoła. Na zakończenie spotkania uczniowie wręczyli nauczycielom, pracownikom szkoły oraz rodzicom świąteczne stroiki, które pięknie ozdobią wigilijne stoły.

tel. (018) 440-10-82

fax. (018) 440-10-82

email: mszarota@poczta.onet.pl

odwiedzin: 35317
dzisiaj: 58
on-line: 1
strona istnieje: 5283 dni

Zespół Szkół w Przydonicy

Szkoła podstawowa i gimnazjum

Wszelekie prawa zastrzeżone

[Rejestracja] [Logowanie]

Strona zasilana systemem WordPress

WebDesing by Adrian Gargula

Wszelkie prawa zastrzeżone