Rysunek zastępczy
16:26 - 4 Grudzień 2011 | Napisał: anetcom

DSC07796Dnia 29 listopada gościliśmy w naszej szkole przedstawicieli agencji  Impresaryjno – Artystycznej Klops Art z Krakowa, którzy zaprezentowali lekcję przyrody „na żywo”.  Podczas pokazu węży dowiedzieliśmy się wielu ciekawostek dotyczących tych gadów. Omówiono m.in. treści dotyczące fizjologii, morfologii oraz sposobu odżywiania tych węży. Przybyły do nas m.in. boa dusiciel – Karolina, pyton tygrysi – Zuzanna oraz pyton tygrysi albinos –Marcel. Ten ostatni, wzbudził największe zainteresowanie wśród uczniów, gdyż posiadał biało – żółte ubarwienie. Podczas prezentacji mogliśmy zobaczyć wylinkę oraz poznać warunki hodowli tych węży.

Wszyscy uczniowie byli zafascynowani tymi zwierzętami, tym bardziej że chętni mogli dotykać węże przełamując w ten sposób barierę strachu.

Już wkrótce kolejny pokaz! Tym razem tematem lekcji będą pajęczaki. Serdecznie zapraszamy.

tel. (018) 440-10-82

fax. (018) 440-10-82

email: mszarota@poczta.onet.pl

odwiedzin: 29882
dzisiaj: 12
on-line: 2
strona istnieje: 5249 dni

Zespół Szkół w Przydonicy

Szkoła podstawowa i gimnazjum

Wszelekie prawa zastrzeżone

[Rejestracja] [Logowanie]

Strona zasilana systemem WordPress

WebDesing by Adrian Gargula

Wszelkie prawa zastrzeżone