Rysunek zastępczy
20:48 - 26 Listopad 2011 | Napisał: redakcja

24 listopada odbyło się uroczyste ślubowanie pierwszoklasistów na uczniów Zespołu Szkół w Przydonicy. Zanim dyrektor dokonał symbolicznego pasowania wielkim ołówkiem, pierwszaki pochwaliły się tym, co już wiedzą. Odpytywane przez pirata ze znajomości zasad dobrego zachowania, z wiedzy o ojczystym kraju i wielu innych dziedzin, udowodniły, że naprawę mają już sporą wiedzę. Pierwszaki recytowały, śpiewały chórem i solo.  Kiedy wymagający pirat wreszcie uznał, że można wpuścić tę załogę na okręt pod nazwą “Szkoła”, rozpoczęły się dla nich przyjemne chwile. Uczniowie klasy III SP wręczyli im własnoręcznie wykonane upominki i złożyli życzenia samych pomyślnych chwil w szkole. Prezenty przygotowali także rodzice.

Pamiątkowe zdjęcie całej klasy wraz z wychowawczynią panią Magdaleną Gach oraz rodzicami można obejrzeć tutaj.

tel. (018) 440-10-82

fax. (018) 440-10-82

email: mszarota@poczta.onet.pl

odwiedzin: 1536
dzisiaj: 52
on-line: 1
strona istnieje: 4855 dni

Zespół Szkół w Przydonicy

Szkoła podstawowa i gimnazjum

Wszelekie prawa zastrzeżone

[Rejestracja] [Logowanie]

Strona zasilana systemem WordPress

WebDesing by Adrian Gargula

Wszelkie prawa zastrzeżone