Rysunek zastępczy
18:21 - 24 Październik 2011 | Napisał: redakcja

anioł

Regionalny Przegląd Działań Artystycznych
z cyklu „Pod skrzydłami anioła”
- konkurs literacki ,,poezji własnej”.

Konkurs o charakterze wojewódzkim.

Proponowany konkurs literacki to zaproszenie skierowane do dzieci i młodzieży do wzięcia udziału w prezentacji twórczości własnej (wierszy autorskich). Tematyka wiersza jest dowolna, tak jak i jego długość, forma czy ilość nadesłanych wierszy na konkurs. Wiersz nie może być inspirowany na twórczości już istniejącej, organizator nie będzie oceniał wierszy zapożyczonych od innych autorów. Konkurs dotyczy twórczości własnej dzieci i młodzieży, a świat i problemy opisane w formie literackiej winny być jak najbardziej osobiste i właściwe dla jego autorów. Na konkurs można przesyłać ponadto wiersze stanowiące dorobek twórczości ich autorów o dowolnej tematyce i formie. Najpiękniejsze prace zostaną opublikowane.

Forma organizacji konkursu:

przesyłanie prac (wierszy) drogą listową na adres organizatora z dopiskiem „Pod skrzydłami anioła” lub poczta elektroniczna na adres:  konkurs2011.5@gmail.com

Uwagi:
Na konkurs można przesyłać dowolna ilość prac plastycznych i literackich z jednej placówki (nie można nadsyłać prac zbiorowych).
(szkoły), imię i nazwisko opiekuna artystycznego.

tel. (018) 440-10-82

fax. (018) 440-10-82

email: mszarota@poczta.onet.pl

odwiedzin: 24922
dzisiaj: 30
on-line: 1
strona istnieje: 5193 dni

Zespół Szkół w Przydonicy

Szkoła podstawowa i gimnazjum

Wszelekie prawa zastrzeżone

[Rejestracja] [Logowanie]

Strona zasilana systemem WordPress

WebDesing by Adrian Gargula

Wszelkie prawa zastrzeżone