Rysunek zastępczy
12:35 - 19 Październik 2011 | Napisał: buncol

Tradycyjnie jak co roku  w hali sportowej w Gródku nad Dunajcem odbyły się Mistrzostwa Gminy Gródek nad Dunajcem w Halowej Piłce Nożnej – Gimnazjada 2011/2012. W dniu 10.09.2011 do rywalizacji przystąpiły dziewczęta.

Naszą szkołę reprezentowały: Katarzyna Oracz, Aneta Pancerz, Klaudia Mlyczyńska, Sylwia Popardowska, Kinga Kwiatkowska, Justyna Peciak, Dorota Zyzak,  Natalia Jasińska, Paulina Berdychowska, Agnieszka Stelmach, Justyna Zyzak. Zwyciężyła drużyna z Jelnej przed Rożnowem, Podolem i Przydonicą. Naszym dziewczętom nie dopisało szczęście i przegrały wszystkie mecze w minimalnych rozmiarach.Na uwagę zasługuje fakt iż z zespołem z Jelnej przegraliśmy tylko 1-0 tocząc bardzo wyrównany pojedynek. W pozostałych meczach zabrakło szczęścia, a najbardziej żal meczu z drużyną z Podola, w którym to nasze dziewczyny były zdecydowanie lepsze,a  jedna akcja zadecydowała o końcowym sukcesie przeciwniczek..

Wyniki:
Mistrzostwa Gminy Gródek n/D kat. dziewcząt:

1. Jelna
2. Rożnów
3. Podole-Górowa
4. Przydonica

Przydonica – Jelna (0:1); Podole-Górowa – Rożnów (1:2); Jelna – Rożnów (4:0); Przydonica – Podole-Górowa (0:1); Jelna – Podole-Górowa (3:0); Przydonica – Rożnów (0:2)

galeria

tel. (018) 440-10-82

fax. (018) 440-10-82

email: mszarota@poczta.onet.pl

odwiedzin: 24703
dzisiaj: 71
on-line: 1
strona istnieje: 5189 dni

Zespół Szkół w Przydonicy

Szkoła podstawowa i gimnazjum

Wszelekie prawa zastrzeżone

[Rejestracja] [Logowanie]

Strona zasilana systemem WordPress

WebDesing by Adrian Gargula

Wszelkie prawa zastrzeżone