Rysunek zastępczy
16:37 - 17 Październik 2011 | Napisał: redakcja

032

Podobnie jak w całym kraju, w naszej szkole odbyły się uroczystości poświęcone uczczeniu Dnia Edukacji Narodowej. Na specjalnie przygotowaną przez uczniów klasy piątej i szóstej akademię,  zostali zaproszeni wszyscy pracownicy szkoły na czele z panem dyrektorem Mirosławem Szarotą oraz księdzem prałatem Januszem Szczypką. Program artystyczny opracowały wraz z uczniami panie Anna Kafel i Renata Nosal.

Dyrektor Zespołu Szkół podziękował wszystkim pracownikom szkoły za zaangażowanie i owocną współpracę oraz życzył sukcesów w dalszej pracy. Z tej okazji wyróżnił również kilkoro pracowników, wręczając im nagrody. Do życzeń przyłączyli się także ksiądz prałat oraz przedstawicielka Rady Rodziców – pani Halina Małek.

Młodzież przepraszała za sprawianie kłopotów, obiecując poprawę, a także dziękowała za trud i cierpliwość ze strony nauczających. Na końcu uczniowie podarowali pedagogom uśmiech i kwiaty.

Za wszystkie życzenia serdecznie dziękujemy!

tel. (018) 440-10-82

fax. (018) 440-10-82

email: mszarota@poczta.onet.pl

odwiedzin: 24809
dzisiaj: 26
on-line: 1
strona istnieje: 5191 dni

Zespół Szkół w Przydonicy

Szkoła podstawowa i gimnazjum

Wszelekie prawa zastrzeżone

[Rejestracja] [Logowanie]

Strona zasilana systemem WordPress

WebDesing by Adrian Gargula

Wszelkie prawa zastrzeżone