Rysunek zastępczy
8:19 - 3 Sierpień 2011 | Napisał: buncol

clip_image002

Ponad 85 mln zł na odnowę małopolskich wsi i miasteczek

Zarząd Województwa Małopolskiego (ZWM) zaakceptował  listę 249 podmiotów, gmin, instytucji kultury i organizacji pozarządowych z terenu województwa, które otrzymają dotacje – w sumie ponad 85 mln zł z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich (PROW).

To program o wielkim znaczeniu dla Małopolski, który daje wielu miejscowościom szansę na realną poprawę jakości życia ich mieszkańców – ocenia Stanisław Sorys, członek Zarządu Województwa, który zajmuje się unijnymi programami. Według niego dofinansowane                 z PROW inwestycje zauważą mieszkańcy niemal każdej małopolskiej gminy. – Miejscowości i wsie będą ładniejsze i bardziej atrakcyjne również dla turystów – dodaje Stanisław Sorys

Nasza gmina również znalazła się na liście z 2 projektami .

Jeden projekt dotyczy naszej miejscowości Przydonica .

Gmina Gródek

n. Dunajcem

Budowa wielofunkcyjnego ogólnodostępnego boiska sportowego w centrum miejscowości Przydonica

727 597,12 zł

Całkowity koszt operacji (w zł z VAT)

Zakres działania obejmuje:- wykonanie boiska o wymiarach około 44 x 32 m o nawierzchni poliuretanowej na podbudowie betonowej do piłki ręcznej, koszykówki, siatkówki, tenisa ziemnego oraz rzutni do pchnięcia kulą, wraz z montażem wyposażenia, – ogrodzenie terenu o wysokości6m(piłkochwyty) – wykonanie oświetlenia boiska

clip_image003

Tak więc wszyscy z niecierpliwością czekamy na oddanie boiska do użytku. Korzystać z niego będą uczniowie  ZS w Przydonicy na zajęciach wychowania fizycznego oraz UKS-u, jak również odbywać się będą zawody/imprezy sportowe.

tel. (018) 440-10-82

fax. (018) 440-10-82

email: mszarota@poczta.onet.pl

odwiedzin: 24803
dzisiaj: 20
on-line: 2
strona istnieje: 5191 dni

Zespół Szkół w Przydonicy

Szkoła podstawowa i gimnazjum

Wszelekie prawa zastrzeżone

[Rejestracja] [Logowanie]

Strona zasilana systemem WordPress

WebDesing by Adrian Gargula

Wszelkie prawa zastrzeżone