Rysunek zastępczy
21:16 - 2 Styczeń 2010 | Napisał: anetcom

Poniedziałek 21 grudnia upłynął wielu uczniom w iście świątecznym nastroju. Niektóre klasy zorganizowały bowiem spotkania wigilijne we własnym gronie, zapraszając do udziału w nich nauczycieli oraz dyrektora. Atmosfera klasowych wigilii była naprawdę świąteczna – klasy zostały udekorowane, na ławkach (które zamieniły się chwilowo w stoły) pachniał barszcz z uszkami, domowe ciasta. Tradycyjnie łamiąc się opłatkiem, uczniowie składali sobie oraz nauczycielom życzenia. Było też śpiewanie kolęd przy wtórze muzyki.

źródło grafiki: pixabay.com

tel. (018) 440-10-82

fax. (018) 440-10-82

email: mszarota@poczta.onet.pl

odwiedzin: 24693
dzisiaj: 61
on-line: 1
strona istnieje: 5189 dni

Zespół Szkół w Przydonicy

Szkoła podstawowa i gimnazjum

Wszelekie prawa zastrzeżone

[Rejestracja] [Logowanie]

Strona zasilana systemem WordPress

WebDesing by Adrian Gargula

Wszelkie prawa zastrzeżone