Rysunek zastępczy
11:15 - 23 Czerwiec 2011 | Napisał: anetcom

W dniu 20 czerwca 2011 roku o godzinie 10.00 odbył sie w naszej szkole “Dzień Projektów”, podczas którego uczniowie klasy II gimnazjum przedstawili efekty swoich działań projektowych.

Pan dyrektor Mirosław Szarota, koordynator gimnazjalnego projektu edukacyjnego, pani Renata Nosal oraz uczniowie klasy II gimnazjum wraz z wychowawczynią panią Dorotą Migacz, przywitali wszystkich przybyłych gości i zaprosili do wspólnego obejrzenia efektów pracy uczniów.

Jako pierwsza przedstawiła wyniki swoich działań grupa realizująca projekt pod nazwą Gmina Gródek nad Dunajcem “Moja Mała Ojczyzna”. Jej skład tworzyli: Agnieszka Głód, Edyta Małek, Albert Nędza, Paulina Peciak, Paweł Popardowski oraz Krzysztof Zięcina. Opiekunem grupy była pani Danuta Szymańska. Uczniowie zaprezentowali najciekawsze miejsca naszej gminy oraz wiele zabytków. Pokazali też walory przyrodnicze naszych okolic, a także ciekawe formy wypoczynku. Przygotowali także tablicę zawierającą zdjęcia zabytkowych kościołów naszej gminy wraz z opisem. Tablica ta będzie zdobiła nasz szkolny korytarz.

Kolejna grupa zrealizowała projekt pt. “Witamy w Wielkiej Brytanii”. Twórcami tego projektu byli: Paulina Berdychowska, Natalia Jasińska, Tomasz Krzyżak, Kamil Szymański oraz Justyna Zyzak, opiekunem natomiast był pan Krzysztof Budnik. Uczniowie zaprezentowali najsłynniejsze miejsca Wielkiej Brytanii oraz kulturę jej mieszkańców. Nie zabrakło akcentów humorystycznych. Dodatkowo uczniowie przygotowali ciekawe ulotki zawierające informacje o Wielkiej Brytanii, którymi obdarowali przybyłych gości.

Jako ostatnia zaprezentowała się grupa pani Doroty Migacz. Tematem pracy tej grupy była “Polska pod lupą” – gra dydaktyczna. W skład grupy weszli: Mateusz Górowski, Mirosław Gągor, Michał Mrzygłód, Julita Nędza, Agnieszka Stelmach oraz Klaudia Pancerz. Uczniowie zaciekawili wszystkich istotnymi informacjami z dziedziny geografii Polski. Po skończonej prezentacji  przedstawili efekty swoich działań – grę dydaktyczną. Wszyscy przybyli poznali zasady tej gry, a chętni mogli sprawdzić swoją wiedzę z dziedziny geografii, biorąc udział w grze. Wszyscy bawiliśmy się świetnie.

Z niecierpliwością czekamy na przyszłoroczne projekty!

tel. (018) 440-10-82

fax. (018) 440-10-82

email: mszarota@poczta.onet.pl

odwiedzin: 24922
dzisiaj: 30
on-line: 1
strona istnieje: 5193 dni

Zespół Szkół w Przydonicy

Szkoła podstawowa i gimnazjum

Wszelekie prawa zastrzeżone

[Rejestracja] [Logowanie]

Strona zasilana systemem WordPress

WebDesing by Adrian Gargula

Wszelkie prawa zastrzeżone