Rysunek zastępczy
13:32 - 25 Czerwiec 2011 | Napisał: anetcom

Rok szkolny 2010/2011 już za nami! Nauka, trud i znój, ale też spotkania z przyjaciółmi, wycieczki i wspólne zabawy – to czas spędzony w szkole. Kolejne 10 miesięcy minęło niezwykle szybko. Zakończenie roku szkolnego tradycyjnie rozpoczęliśmy mszą świętą w  przydonickim kościółku. Po mszy udaliśmy się szkoły, gdzie przywitał wszystkich na uroczystej akademii dyrektor Mirosław Szarota. W krótkim przemówieniu podsumował najważniejsze wydarzenia roku szkolnego, gratulował szóstoklasistom, którzy po wakacjach będą już gimnazjalistami. Jeszcze raz pogratulował osiągnięć uczniom klasy III i życzył im powodzenia na dalszym etapie edukacji.

Klasa VI zaprezentowała program artystyczny, po którym nastąpiła ulubiona i zawsze niecierpliwie wyczekiwana chwila – wręczania świadectw z wyróżnieniem oraz nagród i dyplomów. Świadectwa najlepszym i najpilniejszym uczniom wręczał pan dyrektor.  Przewodniczący Rady Gminy Gródek nad Dunajcem – będący gościem uroczystości – wręczał upominki uczniom z najwyższymi średnimi ocen.

Spotkanie z wychowawcami zakończyło ostatni dzień roku szkolnego. Zobaczymy się wypoczęci i uśmiechnięci za dwa miesiące. Pamiętajmy o bezpiecznym wypoczynku!

tel. (018) 440-10-82

fax. (018) 440-10-82

email: mszarota@poczta.onet.pl

odwiedzin: 24922
dzisiaj: 30
on-line: 1
strona istnieje: 5193 dni

Zespół Szkół w Przydonicy

Szkoła podstawowa i gimnazjum

Wszelekie prawa zastrzeżone

[Rejestracja] [Logowanie]

Strona zasilana systemem WordPress

WebDesing by Adrian Gargula

Wszelkie prawa zastrzeżone