Rysunek zastępczy
12:19 - 20 Czerwiec 2011 | Napisał: anetcom

Najmłodsi uczniowie nie zapominają o swoich mamusiach i tatusiach. Co roku zapraszają ich do szkoły na DZIEŃ RODZINY. Jest to impreza organizowana przez klasy: O i I-III Szkoły Podstawowej, podczas której maluchy prezentują się przed rodzicami na scenie. Śpiewają, recytują i tańczą. Zawsze też obdarowują kochanych rodziców własnoręcznie wykonanymi upominkami. Po występach wszyscy zasiadają do wspólnego poczęstunku i rozmawiają w przyjaznej atmosferze. W tym roku rodzice znowu nie zawiedli swoich pociech i licznie przybyli na Dzień Rodziny, żeby spędzić razem czas. Oby zawsze tak było!

tel. (018) 440-10-82

fax. (018) 440-10-82

email: mszarota@poczta.onet.pl

odwiedzin: 24920
dzisiaj: 28
on-line: 1
strona istnieje: 5193 dni

Zespół Szkół w Przydonicy

Szkoła podstawowa i gimnazjum

Wszelekie prawa zastrzeżone

[Rejestracja] [Logowanie]

Strona zasilana systemem WordPress

WebDesing by Adrian Gargula

Wszelkie prawa zastrzeżone