Rysunek zastępczy
10:53 - 15 Maj 2011 | Napisał: anetcom

img_3757Zakończyliście czteromiesięczny trening z zakresu pamięci i koncentracji metodami SPW w ramach projektu “Możesz liczyć na dobrą pamięć” współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Dzięki tym zajęciom nauczyliście się technik pamięciowych, które pomogą Wam nie tylko w nauce, ale będą również towarzyszyć w dalszym zdobywaniu wiedzy i w życiu pozaszkolnym. W tym miejscu gratuluję Wam serdecznie, nie tylko sprawniejszej pamięci i szybszego tempa przyswajania wiedzy, ale przede wszystkim Waszej wytrwałości oraz wytężonej pracy podczas zajęć i w domu, podczas wypełniania zadań domowych.

Od Was samych wiem, że bardzo chętnie braliście udział w kursie i z zaangażowaniem  wypełnialiście zadania proponowane przez panią trener. Z dużym entuzjazmem rysowaliście z pamięci rysunki abstrakcyjne, rozwiązywaliście zagadki matematyczne, zapamiętywaliście obrazki, symbole, liczby, nazwy własne i słówka z języków obcych oraz ćwiczyliście refleks i naliczanie w coraz szybszym tempie.

Mam nadzieję, że to dopiero początek Waszej drogi ku lepszemu zapamiętywaniu i rozwijaniu umiejętności zdobytych podczas kursu. Pomoże Wam w tym platforma e-learningowa, z której już korzystacie. Liczę także na to, że z radością podzielicie się zdobytą wiedzą ze swoimi kolegami i koleżankami i zademonstrujecie im, jak szybko i trwale można zapamiętywać, jak łatwiej i szybciej można się uczyć oraz jak można liczyć na dobrą pamięć. Cieszę się, że mogliście brać udział w tym ciekawym projekcie, który na pewno nie będzie ostatni, jaki planujemy realizować w najbliższej przyszłości

mgr inż. Mirosław Szarota
Dyrektor Zespołu Szkół w Przydonicy

tel. (018) 440-10-82

fax. (018) 440-10-82

email: mszarota@poczta.onet.pl

odwiedzin: 24920
dzisiaj: 28
on-line: 1
strona istnieje: 5193 dni

Zespół Szkół w Przydonicy

Szkoła podstawowa i gimnazjum

Wszelekie prawa zastrzeżone

[Rejestracja] [Logowanie]

Strona zasilana systemem WordPress

WebDesing by Adrian Gargula

Wszelkie prawa zastrzeżone