Rysunek zastępczy
16:56 - 18 Kwiecień 2011 | Napisał: redakcja

IMG_3839

Uczniowie klasy III gimnazjum mogą wreszcie nieco odpocząć. Do 11 kwietnia ciężko pracowali, żeby jak najlepiej wypaść podczas egzaminu gimnazjalnego, którego pierwsza część przypadła w tym roku dość wcześnie, bo już 12 kwietnia. Część humanistyczna zawierała więcej niż dotychczas zagadnień z historii. Arkusz matematyczno-przyrodniczy nie sprawił problemów umysłom ścisłym oraz tym, którzy lubią chemię. Test z języka angielskiego nie zaskoczył tych, którzy pracowali solidnie przez trzy lata nauki w gimnazjum. Wrażenia po egzaminie są mieszane. Czasami stres “pożerał” wiedzę, zdarzały się tzw. “głupie błędy”, czyli udzielenie złej odpowiedzi na stosunkowo proste pytanie.

Gimnazjaliści powoli zaczynają przeliczać swoją pracę na punkty. Przed nimi wybór szkół i proces rekrutacji.

To już ostatni egzamin gimnazjalny w takiej formie. W przyszłym roku uczniów będzie obowiązywać nowa formuła egzaminów, o której szerzej napiszemy na początku roku szkolnego 2011/2012.

tel. (018) 440-10-82

fax. (018) 440-10-82

email: mszarota@poczta.onet.pl

odwiedzin: 1565
dzisiaj: 3
on-line: 1
strona istnieje: 4856 dni

Zespół Szkół w Przydonicy

Szkoła podstawowa i gimnazjum

Wszelekie prawa zastrzeżone

[Rejestracja] [Logowanie]

Strona zasilana systemem WordPress

WebDesing by Adrian Gargula

Wszelkie prawa zastrzeżone